PERKAME MIŠKĄ VISOJE LIETUVOJE
MEDIENOS PERVEŽIMO PASLAUGOS 

Perkame mišką

Brangiai ir visoje Lietuvoje UAB "ROBIDOGA" perka miškus. Domina įvairaus amžiaus, spygliuočiai, lapuočiai bei mišrūs miškai. Ilgametė bei profesionali žinių patirtis leidžia pasiūlyti geriausią miško kainą pardavėjui ir užtikrinti sklandų pardavimo procesą. Tiksliausia ir reali miško kaina pasiūloma individualiai išanalizavus mišką ir apsilankius jame natūroje. Laikomės įsipareigojimų, laiku sutvarkome visus pirkimo/pardavimo dokumentus ir apmokame iš karto, pageidaujamu klientui atsiskaitymo būdu.

Pasirinkdami mus galėsite būti tikri, kad miško pardavimas vyks sklandžiai, greitai ir nesukels rūpesčių. Iš anksto susitarę vykstame ir apžiūrime miško sklypus, įvertiname jų kainą pagal miško vertinimo kriterijus ir pateikiame jums geriausią miško kainos pasiūlymą. Brangiai perkame miškus įvairaus ploto visoje Lietuvoje taip pat teikiame medienos pervežimo paslaugas šalyje ir už jos ribų.


PERKAME MIŠKĄ VISOJE LIETUVOJE

Domina visos miško valdos. Jums tereikia susisiekti su mumis: 8-(620)- 18202 arba galite užpildyti miško vertinimo formą, kurią rasite mūsų tinklalapyje.

DOMINA ĮVAIRAUS PLOTO IR AMŽIAUS MIŠKAI

Nesidrovėkite - siūlykite įvairaus amžiaus ir ploto miškus, neatsižvelgiant kurioje Lietuvos pusėje jie yra. Atminkite, kad kiekvienas turtas turi savo kainą, todėl mūsų profesionalūs miškininkai įvertins Jūsų valdos pasiūlymą ir per 24 valandas pateiks Jums mūsų pasiūlymą Jums. 

MEDIENOS PERVEŽIMAS

Turime nemažą, modernių bei šiuolaikiškų, sunkvežimių ir savikrovių autoparką, kurio pagalba tausodami gamtą greitai, ir patogiai galime laiku, ir pagal susitarimą įvykdyti visas mums skirtas užduotis siekiant pervežti medieną. Medieną gabename visoje Lietuvoje. Į

SAUGUS, LENGVAS IR GREITAS ATSISKAITYMAS

Pasiteiraukite ir gausite greitą bei pelningą pasiūlymą. Tai nieko nekainuoja bei neįpareigoja parduoti. Tiesiog susisiekime pokalbiui: 8-(620)-18202.